OFERTA DLA WYPOŻYCZALNI

Wielu z naszych klientów to firmy oferujące pojazdy elektryczne VELEX na wynajem. Właśnie do takich zastosowań oferujemy szeroka gam rozwiązań wspierających taki sposób użytkowania.

I. LOKALIZATOR

Ze względów zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą, oferujemy system lokalizatora pojazdu. Moduł ten jest zintegrowany z elektroniką pojazdu i nie wymaga zewnętrznych anten przez co jest trudny do zlokalizowania go w pojedzie w celu jego neutralizacji. System jest zasilany z baterii pojazdu ale ma również wbudowany własny akumulator, który podtrzymuję pracę systemu przez ok. 3 do 4 dni.

Istotna funkcja to lokalizatora pojazdu, to wykorzystywanie do ustalania pozycji nie tylko system GPS ale również obliczanie pozycji wykorzystując system GSM. Pojazd zamknięty np. w w pełni blaszanym busie jest nadal lokalizowany przez system GSM.

II. OGRANICZENIE PRĘDKOŚCI

Dla bezpieczeństwa użytkowników w niektórych wypożyczalniach prędkość pojazdów jest ograniczana. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć bezpieczeństwo poruszania się użytkowników oraz zwiększa maksymalny zasięg osiągany na w pełni naładowanym akumulatorze. System posiada stacyjkę z kluczykiem który włącza lub wyłącza ograniczenie prędkości (zazwyczaj ograniczenie do 25 km/h)

III. SYSTEM NALICZANIA OPŁAT ZA WYNAJEM

Pojazdy mogą być rozbudowane w specjalny moduł kontroli pojazdu, który wspiera wypożyczanie. System pozwala kontrolować trasę, czas przejazdu, stan akumulatora i automatycznie może naliczyć opłatę w zależności od założonego planu wynajmu – na minuty lub na stałe odcinki czasu np. pół godziny itp. Po zaparkowaniu może automatycznie wyłączyć naliczanie opłaty. Można go dostosować do płatności kartą i ustalić wiele innych indywidualnych funkcji. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami