JURA PRIDE 2022

Urząd Miasta Częstochowy zorganizował konkurs JURA PRIDE w którym firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego właściciel marki VELEX została wyróżnienia jako finalista tego konkursu. Firma BMF została doceniona za reprezentowanie miasta Częstochowy na terenie Polski jak i za granicą. Podsumowując ostatni rok mieliśmy możliwość reprezentować Częstochowę, Województwo śląskie jak i Polskę na kilku imprezach zagranicznych jak np. targi maszynowych MSV w Brnie, na Expo 2020 Dubaj, czy na spotkaniu ekspertów branży automotive regionu Trójkąta Weimarskiego w Amien we Francji (spotkanie ekspertów z Niemiec, Francji i Polski). Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyk a spotkanie prowadziła Pani Anna Tymoshenko.

JURAJSKI PRODUKT ROKU 2022

W dniu 12.12.2022 riksza elektryczna VELEX trike TAXI została wyróżniony statuetką JURAJSKI PRODUKT ROKU 2022 w kategorii produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii. Dziękujemy i doceniamy to wyróżnienie, które wzmacnia nas do dalszej pracy w tworzeniu ciekawych, ekologicznych pojazdów elektrycznych

E-JAKOŚĆ 2017 – ODKRYCIE ROKU DLA LINII POJAZDÓW DWUKOŁOWYCH VELEX CITIS 

Pojazd elektryczny VELEX serii CITIS zostały zauważone przez wydawcę “Monitora Biznesu” w Rzeczpospolitej oraz “Monitora Rynkowego” w Dzienniku Gazecie Prawnej. Walory naszych produktów oraz ich jakość skłoniły do uhonorowania ich certyfikatem za co serdecznie dziękujemy.

LIDER ZAOPATRZENIA
SŁUŻB MUNDUROWYCH 2016
 

Pojazd elektryczny VELEX X1 zdobył wyróżnienie w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii wdrożony produkt, usługa lub technologia.

JURAJSKI PRODUKT ROKU 2014 

W kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX OFF-ROAD X1. Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli pojazdem elektrycznym, VELEX do szerokiego grona.