Nowe
VELEX model WHEEL-e

VELEX model WHEEL-e

Nowy produkt

Elektryczny pojazd jednokołowy VELEX model WHEEL-e 

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

6 503,25 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

VELEX model WHEEL-e

VELEX model WHEEL-e

Elektryczny pojazd jednokołowy VELEX model WHEEL-e 

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Sklep internetowy VELEX prezentuje niesamowity elektryczny jednokołowiec VELEX  WHEEL-e. Taka konstrukcja pojazdu elektrycznego to rozwiązanie innowacyjne. Zainstalowana elektronika gwarantuje pionowe utrzymanie pojazdu podczas poruszania się. Jazdę na wprost osiągamy przez pochylenie się do przodu. Aby zwolnić lub zatrzymać pojazd przechylamy się do tyłu. Elektroniczny hamulec powoduje natychmiastowe pochylenie się pojazdu do tyłu ratując nas przed zderzeniem. Skręcanie osiągamy poprzez balansowanie kołem względem kierownicy (kierownica i siedzenie może się przechylać w stosunku do koła). W efekcie zakręty wykonujemy poprzez sterowanie kołem stopami. Jazda nie jest bardzo łatwa ale daje ogromną satysfakcję kiedy już swobodnie sterujemy pojazdem.

Elektryczny jednokołowiec VELEX  WHEEL-e zaopatrzony jest w mocny i wydajny silnik 4000 W. Pozwala to na osiągnięcie prędkości 28 km/h. Dzięki temu poruszanie się nim jest bardzo efektywne. Szerokość wynosząca jedynie 62 cm ułatwia przejeżdżanie przez wąskie przestrzenie. Zadbaliśmy również aby bezpiecznie prowadzić pojazd po zmroku, instalując przednie i tylne oświetlenie. Velex model WHEEL-e to oferta o bardzo dobrym stosunku wyposażenia do ceny.

Ten jednokołowiec to idealny sposób na wyróżnienie się z tłumu i sprawne przemieszczanie zarazem. Spory  zasięg wynoszący nawet 30 km pozwoli swobodnie podróżować, a czas  ładowania baterii od 0 do 100% na poziomie 4 godzin, umożliwi ponowne skorzystanie z pojazdu nawet kilka razy w ciągu dnia. Oczywiście zastosowanie najnowszych technologicznie baterii litowo-jonowych pozwala doładowywać pojazd w każdej chwili bez względu na to ile energii nam pozostało.

Nasza oferta to nie tylko sklep dostępny online. Poniżej kilka zdjęć z targów motoryzacyjnych WARSAW MOTO SHOW gdzie wielu naszych gości próbowało jazdy pojazdem VELEX WHEEL-e. 

Prędkość maksymalnaok 28 km/h
Wymiary106 x 110 x 62 cm
Zasięg25 - 30 km
Maksymalne nachylenie terenu45 stopni
Waga55 kg
Maksymalne obciążenie150 kg
Koła26" (szerokość 12 cm)
Oświetlenieprzód i tył
Akumulator - typLi-Ion
Akumulator - budowawbudowany
Akumulator - pojemność [Wh]348
Silnik(i) (moc nominalna)4000 W
HamulceElektroniczny
Czas ładowania3 - 4 godziny
Amortyzacjatak
Siedzeniejedno
Lusterka-
Kolorystykaczarno-czerwony

Napisz recenzję

VELEX model WHEEL-e

VELEX model WHEEL-e

Elektryczny pojazd jednokołowy VELEX model WHEEL-e 

Podobne produkty