Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11

Nowy produkt

Lekka hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11 z pełną amortyzacją

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

1 625,20 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11

Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11

Lekka hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11 z pełną amortyzacją

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11

z kołami 8.5", pełną amortyzacją 

W ofercie marki VELEX można znaleźć nowoczesną hulajnogę elektryczną o bardzo dobrym stosunku wyposażenia do ceny. Ten model jest polecany dla osób dorosłych, które cenią komfort. Waga 13 kg osiągnięta dzięki aluminiowej ramie i wymiary po złożeniu 105 x 44 x 48 mm powodują, że łatwo ją zabrać do autobusu pociągu, metra, tramwaju czy samochodu.

Zalety hulajnogi VELEX M11:

 • - maksymalne obciążenie 120 kg
 • - nowoczesny i mocny silnik o mocy szczytowej 700 W
 • - dużej pojemności akumulator 36V/6.0Ah
 • - kolorowy wyświetlacz LCD
 • - oświetlenie LED przednie, tylne (funkcja stop)
 • - pełna amortyzacja przedniego i tylnego koła
 • - aktywny tempomat
 • - hamulec tarczowy tylny
 • - dzwonek na kierownicy
 • - kolor czarny
 • - system auto-off oszczędzający energię akumulatora

Zasięg naszego pojazdu 18 - 25 km, a maksymalna prędkość to 25 km/h.

Czas pełnego ładowania akumulatora za pomocą dołączonej ładowarki to ok. 3.5 godzin

Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11 posiada gumowany podest gwarantujący stabilne ułożenie stóp podczas jazdy, nawet gdy jego powierzchnia będzie mokra. Stopień szczelności na poziomie  IP54 pozwala na bezproblemową  jazdę podczas lekkiego deszczu. Widoczność podczas wieczornych i nocnych przejazdów zapewni oświetlenie LED znajdujące się z przodu, z tyłu, oraz co rzadko spotykane,również po bokach hulajnogi.  

Naszą hulajnogę można szybko zatrzymać, odpowiada za to hamulec tarczowy umieszczony na tylnym kole. Ważnym z punktu bezpieczeństwa rozwiązaniem jest sygnalizacja świetlna połączona z hamulcem. Tylne oświetlenie pojazdu, bez względu na ty czy jest załączone czy nie, zaczyna migać w momencie naciśnięcia rączki hamulca. Taki prosty z pozoru zabieg ma duże znaczenie dla osób podróżujących  za nami, szczególnie w przypadku hamowania awaryjnego. 

Dbając o bezpieczne użytkowanie naszego sprzętu, pomyśleliśmy o jeszcze jednej bardzo przydatnej funkcji. Nasz Gyroboarder M11 pozwala na załączenie napędu dopiero gdy lekko odepchniemy się nogą, wprawiając pojazd w delikatny ruch. Nie ma zatem możliwości że niepowołana osoba ( na przykład małe dziecko) po naciśnięciu manetki przyspieszenia, wprawi w ruch pojazd bez kierowcy, lub z kierowcą nieprzygotowanym w danym momencie do jazdy. Pojazd posiada funkcję aktywnego tempomatu. Jeśli jedziemy ze stałą prędkością przez kilka sekund, hulajnoga wykryje ten fakt, i utrzyma tę prędkość aż do momentu  naciśnięcia manetki przyspieszenia lub rączki hamulca. Funkcję tą szczególnie docenią użytkownicy podróżujący na dłuższych prostych dystansach.

Kolorowy wyświetlacz w naszej hulajnodze pozwala na łatwe odczytanie parametrów jazdy oraz stopnia naładowania baterii. Zastosowaliśmy bardzo intuicyjny sposób obsługi urządzenia. Pod wyświetlaczem znajdują się tylko 3 przyciski. Przycisk ON/OFF służy do uruchomienia pojazdu, oraz załączenia oświetlenia.  Dwa pozostałe przyciski służą do ustawienia zakresów prędkości. Zakres pierwszy ustawia prędkość maksymalną na poziomie 12 km/h, zakres drugi to max 20 km/h, a zakres nr 3  pozwala poruszać się z prędkością do 25 km/h. Jest to przydatne rozwiązanie gdy na drodze jest duże natężenia pojazdów 

Naszą hulajnogę elektryczną  możesz kupić online, poprzez sklep internetowy, lub osobiście. Marka Velex oferuje jazdę testową przed zakupem sprzętu. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Pojazdów Elektrycznych.

Prędkość maksymalnaok 25 km/h
Wymiary105 x 44 x 48 - 115 cm
Zasięgok. 18 - 25 km
Maksymalne nachylenie terenu15 stopni
Wagaok. 13 kg
Maksymalne obciążenie120 kg
Koła8.5 cala
Oświetlenieprzód, tył i światło STOP
Akumulator - typLi-Ion
Akumulator - budowawbudowany
Akumulator - pojemność [Wh]216
Silnik(i) (moc nominalna)350 W
Hamulcetarczowy na koło tylne
Czas ładowaniaok. 4 godzin
Amortyzacjaprzód i tył

Napisz recenzję

Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11

Hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11

Lekka hulajnoga elektryczna VELEX Gyroboarder M11 z pełną amortyzacją

Podobne produkty