Nagrody i wyróżnienia

  x1_2698d935.png  

e-jakość 2017 - Odkrycie roku dla linii pojazdów dwukołowych VELEX CITIS 

Pojazd elektryczny VELEX serii CITIS zostały zauważone przez wydawcę "Monitora Biznesu" w Rzeczpospolitej oraz "Monitora Rynkowego" w Dzienniku Gazecie Prawnej. Walory naszych produktów oraz ich jakość skłoniły do uhonorowania ich certyfikatem za co serdecznie dziękujemy.

x1_2698d935.png

Lider zaopatrzenia Służb Mundurowych 2016 

Pojazd elektryczny VELEX X1 zdobył wyróżnienie w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii wdrożony produkt, usługa lub technologia.
x1_2698d935.png

Jurajski Produkt Roku 2014 

W kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX OFF-ROAD X1.
Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli pojazdem elektrycznym, VELEX do szerokiego grona