Wydarzenia:

Urząd Miasta Częstochowy wdniu 15.12.2022 zorganizował konkurs JURA PRIDE w którym firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego właściciel marki VELEX została wyróżnienia jako finalista tego konkursu. Firma BMF została doceniona za reprezentowanie miasta Częstochowy na terenie Polski jak i za granicą. Podsumowując ostatni rok mieliśmy możliwość reprezentować Częstochowę, Województwo śląskie jak i Polskę na kilku imprezach zagranicznych jak np. targi maszynowych MSV w Brnie, na Expo 2020 Dubaju, czy na spotkaniu ekspertów branży automotive regionu Trójkąta Weimarskiego w Amien we Francji (spotkanie ekspertów z Niemiec, Francji i Polski). Wyróżnienie otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka a spotkanie prowadziła Pani Anna Tymoshenko.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie, które jest motywacją do dalszej pracy i promowania naszego regionu.

W ostatni poniedziałkowy wieczór  12.12.2022 odbyła się uroczystość 30-tolecia RIPH w Częstochowie oraz wręczenie nagród w konkursie Jurajski Produkt Roku 2022. Nasz nowy pojazd - riksza elektryczna VELEX trike TAXI startujący w konkursie został wyróżniony statuetką w kategorii produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii. Dziękujemy i doceniamy to wyróżnienie, które wzmacnia nas do dalszej pracy w tworzeniu ciekawych, ekologicznych pojazdów elektrycznych.

Nasza Firma została zaproszona przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego na spotkanie ekspertów branży automotive Regionalnego Trójkąta Weimarskiego w Amien we Francji w dniach 22-24.X.2022. Debaty koncentrowały się wokół elektromobilności, a  brali w niej udział eksperci z Polski, Niemiec i Francji. Mogliśmy podzielić się doświadczeniami, które zdobyliśmy konstruując pojazdy elektryczne marki VELEX.

Cieszymy się że mimo opóźnienia udało się zorganizować wystawę Expo 2020 w Dubaju. Mieliśmy okazję promować polską halę, budzącą niemałe zainteresowanie zwiedzających, z  których większość miała okazję zapoznać się z ofertą marki VELEX. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających, jak również obsługę polskiej hali.

Miło nam poinformować, że w trakcie Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu, otrzymaliśmy nagrodę ZIELONEGO FENIKSA w kategorii "Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetycznych w ekomotoryzacji". 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY ODWIEDZILI NASZE STOISKO NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH MASZYNOWYCH, W BRNIE KTÓRE ODBYŁY SIĘ W DNIACH 8-11 GRUDNIA 2021 R.

(Prezentacja stoiska w materiale video po kliknięciu w zdjęcie)

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko podczas WARSAW MOTOR SHOW 2019.

22.09.2019 Velex  brał udział w Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu który odbył się w Świdnicy. Pozdrawiamy wszystkich którzy odwiedzili nasze stoisko.

Świdnica ETZR

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska podczas ELECTRONICS SHOW 2019.

Za nami największa impreza w kraju poświęcona jednośladom. WARSAW MOTORCYCLE SHOW. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. 


Fotorelacja z naszego stoiska na największym wydarzeniu tej branży. WARSAW MOTOR SHOW odbyła się w centrum targowym Ptak WARSAW Expo w dniach 16-18 listopada 2018 roku.


Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na Ekozlocie w Ząbkach.

Targi Pararudniki 2018 - pojazdy VELEX cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko

Electronichow top.png

VELEX na Największych Targach Elektroniki Użytkowej ELECTRONICS SHOW

X Targi Motoryzacyjne 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nas na targach i zapraszamy na następny event z naszymi pojazdami.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

VELEX na Electronics Show.JPG

15 Zlot Motocyklowy w Częstochowie


VELEX na Zlocie Gwieździstym 2018 w Częstochowie


Wzięliśmy udział w 15 Zlocie motocyklowym w Częstochowie. Przejechaliśmy dwiema Hulajnogami i naszym trójkołowcem VELEX SPIDER.


Międzynarodowe Targi elektroniki użytkowej ELECTRONICS SHOW 2018

Targi ELECTRONICS SHOW 2018
Zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi elektroniki użytkowej ELECTRONICS SHOW 2018 które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku w miejscowości Nadarzyn. Na targach będzie zobaczyć najnowsze pojazdy elektryczne marki VELEX oraz kilka z nich przetestować.


Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne WARSAW MOTO SHOW 2017

Targi WARSAW MOTO SHOW 2017
W dniach 27 - 29 października na naszym stoisku w hali E można było obejrzeć premierową prezentację najnowszych produktów w kategorii pojazdów marki VELEX. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy trójkołowy pojazd elektryczny VELEX TRIKE oraz hulajnogę VELEX CITIS w wersji COMFORT.


X Targi Motoryzacyjne w Częstochowie  2017

X Targi Motoryzacyjne 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na X Targach Motoryzacyjnych w Częstochowie. W każdym dniu odbywał się konkursu RACING VELEX. Dziękujemy uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy na kolejną taką imprezę.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

Moto częstochowa_1.JPG

Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI 2017

Pararudniki 2017
Zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI 2017, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2017 roku w miejscowości Rudniki koło Częstochowy. Na targach będzie można testować wszystkie pojazdy marki VELEX.

WARSAW BIKE SHOW WEEK 2017

WARSAW BIKE SHOW WEEK 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targi WARSAW BIKE SHOW / GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Było nam bardzo miło zaprezentować pojazdy marki VELEX.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

Moto częstochowa_1.JPG

XII Konferencja Naukowa "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" 2017

Pararudniki 2017
ZAPRASZAMY zapraszamy do wzięcia udziału w XII Konferencji Naukowej "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU", która odbędzie się w Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Koszęcinie w dniach 22-24 marca 2017 r.  Organizatorami konferencji są:  Instytut Informacyjnych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Częstochowie.
Podczas konferencji będzie można obejrzeć i przetestować najnowsze pojazdy elektryczne marki VELEX.

Wasaw Industry Week 2016

VELEX na WASAW INDUSTRY WEEK 2016

ZAPRASZAMY na TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH - w dniach 7 - 9 Listopada 2016 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze stoisko numer C22 mieści się w Hali F.

Męska Rzecz 2016

X Targi Motoryzacyjne 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na największej imprezie dla mężczyzn organizowanej w Polsce..
Zapraszamy powtórnie na następną edycję.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

Moto częstochowa_1.JPG

Targi MOBILITY DAYS 2016

Pararudniki 2017
W dniach 21-22 października zapraszamy na targi MOBILITY DAYS 2016. Na tym evencie zaprezentujemy najnowsza hulajnogę elektryczną VELEX CITIS CS1. Będzie również konkurs "RACING VELEX" z nagrodami. Zapraszamy na nasze stoisko numer B54.


Międzynarodowe Targi Ratownictwa i Bezpieczeństwa Publicznego 2016

MIĘDZYNARODOWE TARGI RATOWNICTWA I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO 2016
Zapraszamy w dniach 2-4 czerwca 2016 do Nadarzyna pod Warszawą na targi World Rescue Services & Public Safety (PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62, Nadarzyn 05-830 stoisko 128).

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych 2016

VELEX na targach Logistyki Służb Mundurowych

W dniach 10-11 maja 2016 w Łodzi odbyły się IV Targi Logistyki Służb Mundurowych (Hala Expo Łódź al. Politechniki 4). Na imprezie pokazaliśmy najnowsze rozwiązania między innymi w dziedzinie pojazdów marki VELEX. Pojazd elektryczny VELEX OFF-ROAD X1 w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH otrzymał wyróżnienie w kategorii "WDROŻONY PRODUKT, USŁUGA LUB TECHNOLOGIA"

Międzynarodowe Targi Turystyki Globalnie 2015

VELEX na targach turystycznych Globalnie 2015
Na Katowickich targach GLOBalnie 2015 w dniach 27-29 marca zaprezentowaliśmy całą rodzinę pojazdów elektrycznych VELEX. Rynek turystyczny bardzo pozytywnie przyjął pojazdy marki VELEX. Wykorzystywane są najczęściej do zwiedzania dużych obszarów lub jako atrakcja na zjazdach firmowych lub szkoleniowych. Rynek turystyki w Polsce szybko rozwija się właśnie w tym kierunku.
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach GLOBalnie 2015.

Targi EUROPOLTECH 2015

Europoltech 2015
Na Warszawskich targach EUROPOLTECH 2015 w dniach 15-17 kwietnia zaprezentowaliśmy całą rodzinę pojazdów elektrycznych VELEX. Były również prezentowane nowości oraz przykłady różnego wyposażenia dostosowujące pojazd do różnych zastosowań. Pokazaliśmy również wiele akcesoriów przydatnych użytkownikom VELEX'ów. Najnowsza wersja pojazdu VELEX OFF-ROAD otrzymała nominację do tytułu SUPERNOWOCZESNY 2015.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

EUROPOLTECH 2015

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach EUROPOLTECH 2015xi Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w Biznesie i Zarządzani

26 marca wzięliśmy udział XI Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" gdzie mieliśmy wygłosić prelekcję na temat oferowanych przez nas produktach. Uczestnicy z nieukrywanym podziwem zapoznali się z naszą ofertą jak i rozwiązaniami technicznymi. Wszyscy biorący udział w konferencji mogli skorzystać z jazdy próbnej pojazdami VELEX.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konferencję.


XI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANI


XI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANI

26 marca wzięliśmy udział XI Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" gdzie mieliśmy wygłosić prelekcję na temat oferowanych przez nas produktach. Uczestnicy z nieukrywanym podziwem zapoznali się z naszą ofertą jak i rozwiązaniami technicznymi. Wszyscy biorący udział w konferencji mogli skorzystać z jazdy próbnej pojazdami VELEX.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konferencję

Jurajski Produkt Roku 2014

Jurajski Produkt Roku 2014
W  kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała  firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny  pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX.
Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem, czyli pojazdem elektrycznym VELEX, do szerokiego  grona odbiorców. Odznaczenie nagrodą „Jurajski Produkt Roku” świadczy o prestiżu i wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa, bowiem Logo konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest rozpoznawalne nie tylko na rynku lokalnym, krajowym, ale również zagranicznym. Firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu  Mobilnego, jako laureat Konkursu, ma możliwość startu bez opłat  rejestracyjnych w konkursie "Teraz Polska".