Hulajnogi elektryczne 

Jest 5 produktów.
3 Komentarz (y)
Hulajnoga elektryczna VELEX wersja COMFORT z wymiennym akumulatorem
4 783,74 zł 5 283,74 zł
Obniżona cena!
5 Komentarz (y)
Hulajnoga elektryczna model eGreen z homologacją L1e
4 877,24 zł
1 Komentarz (y)
Hulajnoga elektryczna VELEX wersja OFF-ROAD z wymiennym akumulatorem
6 316,26 zł 7 316,26 zł
Obniżona cena!
1 Komentarz (y)
Hulajnoga elektryczna dla dorosłych VELEX model MSXX C420 z kołami 10"
3 657,72 zł
3 Komentarz (y)
Hulajnoga elektryczna dla dorosłych VELEX model KING L810 V3 z kołami 10"
1 975,61 zł 2 275,61 zł
Obniżona cena!
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Hulajnogi elektryczne

Hulajnogi elektryczne

Marka Velex oferuje hulajnogi elektryczne w kilku rodzajach. W ofercie mamy  mniejsze pojazdy przeznaczone dla dzieci i młodzieży takie jak model VELEX Extra Light , jak i bardziej komfortowe urządzenie z amortyzacją zarówno przedniej i tylnej części, oraz hamulcem tarczowym (model VELEX Gyroboarder M11). Dla użytkowników ...

Hulajnogi elektryczne

Marka Velex oferuje hulajnogi elektryczne w kilku rodzajach. W ofercie mamy  mniejsze pojazdy przeznaczone dla dzieci i młodzieży takie jak model VELEX Extra Light , jak i bardziej komfortowe urządzenie z amortyzacją zarówno przedniej i tylnej części, oraz hamulcem tarczowym (model VELEX Gyroboarder M11). Dla użytkowników którzy cenią sobie  najwyższy komfort przemieszczania się przygotowaliśmy model ADULT S1 posiadający amortyzowane siedzenie i  pompowane przednie koło  o średnicy 10", dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość złożenia zarówno rączek pojazdu, siedziska, jak i kierownicy, czyniąc go  idealnym do schowania w   kamperze czy vanie, podczas wyprawy poza miasto.

W tej kategorii znajdziecie Państwo również hulajnogi elektryczne,  którymi możemy całkowicie legalnie, a do tego sprawnie poruszać się po drogach publicznych, z prędkością nawet 45 km/h. Taką możliwość oferuje model eGreen, który pozwoli nam omijać korki, a przy tym nie nie jest tak hałaśliwy jak jego spalinowi odpowiednicy. Ten model hulajnogi posiada zamykane na kluczyk akumulatory, które w kilka sekund możemy odpiąć i  naładować w domu, co eliminuje konieczność posiadania własnego garażu. Zasięg wynoszący nawet 120 kilometrów sprawia że bez problemu będziemy poruszać się w mieście i strefie podmiejskiej.

Dla osób poszukujących naprawdę mocnych wrażeń przygotowaliśmy model CITIS CS1  w wersji OFF-ROAD. Ta hulajnoga z silnikiem o mocy szczytowej wynoszącej 4000 W, była testowana w najtrudniejszych warunkach terenowych. Dzięki zastosowaniu specjalnych opon typu OFF-ROAD nie straszny jej śnieg czy błoto, a hydrauliczne hamulce umożliwią szybkie zatrzymanie pojazdu. 

Jesteśmy pewni że szeroka oferta hulajnóg oferowana przez nasz sklep internetowy, pozwoli każdemu wybrać odpowiedni dla niego pojazd. Poniżej znajdują się ceny i dokładne opisy wszystkich hulajnóg. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu online.

Więcej