Pojazdy typu segway 

Jest 5 produktów.
2 Komentarz (y)
Pojazd samopoziomujący typu segway VELEX OFF-ROAD X2 na kołach 21 cali 
11 381,30 zł
1 Komentarz (y)
Pojazd samopoziomujący typu segway VELEX OFF-ROAD X2 na kołach 21 cali dedykowany dla straży granicznej
13 820,33 zł
3 Komentarz (y)
Pojazd samopoziomujący typu segway VELEX OFF-ROAD model X3 wersja 2 
13 413,82 zł
1 Komentarz (y)
Wózek golfowy oparty na pojeździe VELEX OFF-ROAD X2 Golf
13 413,82 zł
1 Komentarz (y)
Pojazd samopoziomujący typu segway VELEX CITY C2 na kołach 17 cali 
11 381,30 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pojazdy typu segway

Pojazdy typu segway

W tej kategorii są dostępne pojazdy samopoziomujące. Ich zasada działania opiera się na żyroskopie elektronicznym, urządzeniu, które wykrywa położenie naszego ciała. Gdy pochylimy się do przodu i tym samym przesuniemy nasz środek ciężkości, urządzenie automatycznie zacznie obracać kołami, wprawiając pojazd w ruch. Hamowanie ...

Pojazdy typu segway

W tej kategorii są dostępne pojazdy samopoziomujące. Ich zasada działania opiera się na żyroskopie elektronicznym, urządzeniu, które wykrywa położenie naszego ciała. Gdy pochylimy się do przodu i tym samym przesuniemy nasz środek ciężkości, urządzenie automatycznie zacznie obracać kołami, wprawiając pojazd w ruch. Hamowanie odbywa się na podobnej zasadzie z tym, że  w tym wypadku musimy odchylić się do tyłu.

Marka Velex oferuje pojazdy typu segway w kilku modelach. Do poruszania się po terenie utwardzonym zaprojektowaliśmy zgrabny  model MINI ROBOT, z kołami o średnicy 10". Pojazd ten posiada uchwyt na smartfon, oraz dedykowaną aplikację, poprzez którą, możemy zdalnie sterować urządzeniem, zmieniać czułość kierownicy i wiele innych ustawień. Wersja MINI ROBOT s charakteryzuje się brakiem standardowej kierownicy, a skręcanie pojazdem odbywa się bez użycia rąk, za pomocą kolan.

Posiadamy w ofercie również nieco bardziej zaawansowane technicznie, a zarazem "pancerne" pojazdy typu segway. Są to urządzenia przeznaczone do jazdy w terenie, choć znakomicie radzą sobie również na płaskiej nawierzchni.  Model VELEX OFF-ROAD X1 V6, jego następca VELEX OFF-ROAD X2 V2a także najnowsza wersja VELEX OFF-ROAD X2 V3, odzwierciedlają postęp jaki poczyniliśmy w projektowaniu i udoskonalaniu kolejnych wersji pojazdów typu OFF- ROAD. Pojazdy te wielokrotnie testowane w piasku na plaży, kamienistej drodze, czy w leśnym błocie, udowodniły swą sprawność i niezawodność. 

Nasz wysiłek doceniło wielu klientów, którzy używają naszego sprzętu na co dzień, a są wśród nich:  jednostki wojskowe, agencje ochrony, galerie handlowe, służby porządku publicznego w tym policja i straż miejska, oraz wiele innych.

Ceny naszych pojazdów, biorąc pod uwagę wysoką jakość użytych materiałów są konkurencyjne. Wybierając markę Velex stawiasz na niezawodność i solidność wykonania. Nasz sklep internetowy oferuje wysyłkę spedycją  jak i transport własny. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu online.

Więcej