Pojazdy z homologacją 

Jest 19 produktów.

Podkategorie

Kategorie L1e - L2e

Kategoria L1e - L2e

Pojazdy kategori L1e -  L2e

Elektryczne Motorowery dwukołowe oraz trójkołowe marki VELEX do doskonały sposób na poruszanie się po mieście i terenach podmiejskich. Na pojazdy te przysługuje dopłata z programu "Mój Elektryk". Firmy ale także różne instytucje, fundacje, związki wyznaniowe  spółdzielnie, a także rolnicy, mogą uzyskać  nawet 30% dofinansowania na tego rodzaju pojazd elektryczny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nabór wniosków zacznie się 22.11.2021

Zapraszany do zakupów online przez nasz sklep internetowy, lub złożenia zamówienia za pośrednictwem email

Kategorie L3e - L5e

Kategorie L3e - L5e

Pojazdy kategorii L3e - L5e

W kategori pojazdów L3e - L5e znajdują się również motocykle elektryczne, które zyskują coraz bardziej na popularności. Marka Velex podążając za tym trendem, oferuje kilka takich pojazdów

Warto wziąć pod uwagę zakup motocykla szczególnie że 22.11.2021 rusza nabór wniosków o dofinansowanie z programu "Mój elektryk" Można zaoszczędzić nawet do 4000 zł. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zapraszany do zakupów online przez nasz sklep internetowy, lub złożenia zamówienia za pośrednictwem EMAIL

Kategorie L6e - L7e

Kategorie L6e - L7e

Pojazdy Kategorii L6e - L7e

Czterokołowce oraz czterokołowce lekkie mieszczące się w tych kategoriach do doskonały sposób aby spełnić wymóg 10% udziału pojazdów elektrycznych we flocie jednostek samorządu terytorialnego, który to docelowo ma wynosić 30%

Również przedsiębiorcy którzy będą chcieli świadczyć usługi dla gmin, dzięki tym pojazdom mogą przy stosunkowo niewielkich kosztach spełnić ten wymóg, a dodatkowo przyczynić się do uzyskania niższego śladu węglowego. tak ważnego jeśli chodzi o ochronę klimatu.

Małe miejskie autko kategorii L6e oraz L7e podlega także dofinansowaniu min. dla przedsiębiorstw w rządowym programie "Mój Elektryk" - którego nabór zacznie się 22.11.2021

Marka VELEX oferuje również pojazdy typu CARGO mieszczące się w tych kategoriach, mogące służyć przy oczyszczaniu miasta czy pielęgnacji zieleni miejskiej, a takzę wielu innym zadaniom które musi wypełniać gmina na swoim obszarze.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym na biuro@velex.pl 

na stronę
1 Komentarz (y)
Elektryczny samochód miejski Mini M2 HIGH SPEED
97 560,98 zł
6 Komentarz (y)
Hulajnoga elektryczna model eGreen II z homologacją L1e
5 609,76 zł
3 Komentarz (y)
Skuter elektryczny VELEX Scooter model M8 - 2000W, 60V/30Ah 
7 674,80 zł 9 674,80 zł
Obniżona cena!
1 Komentarz (y)
Motocykl elektryczny VELEX FLASH model 3408
15 039,84 zł
1 Komentarz (y)
Motocykl elektryczny VELEX FLASH SPORT model 57515
19 917,89 zł
1 Komentarz (y)
Motocykl elektryczny VELEX FLASH LIMITED model 87514
24 795,93 zł
1 Komentarz (y)
Pojazd trójkołowy transportowy z homologacją
28 373,98 zł
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd cargo VELEX model G2 z homologacją L6e
1 Komentarz (y)
Miejski samochód elektryczny czteroosobowy z przestrzenią bagażową 
63 413,82 zł
Pokazuje 1 - 9 z 19 elementów
Pojazdy z homologacją

Pojazdy z Homologacją

VELEX oferuje pojazdy elektryczne, na które możemy uzyskać dofinansowanie z rządowego programu "Mój Elektryk". Wszystkie posiadają homologację pozwalającą legalnie poruszać się po drogach publicznych i na wszystkie możemy uzyskać dofinansowanie.  W kategorii tej znajdują się zarówno motorowery dwu i trójkołowe potocznie na...

Pojazdy z Homologacją

VELEX oferuje pojazdy elektryczne, na które możemy uzyskać dofinansowanie z rządowego programu "Mój Elektryk". Wszystkie posiadają homologację pozwalającą legalnie poruszać się po drogach publicznych i na wszystkie możemy uzyskać dofinansowanie.  W kategorii tej znajdują się zarówno motorowery dwu i trójkołowe potocznie nazywane skuterami, motocykle, jak również małe autka miejskie (czterokołowce i czterokołowce lekkie). 

Zakup pojazdów elektrycznych z homologacją takich jak: L3e, ( motocykle) , L6-e ( czterokołowce lekkie) oraz L7-e (czterokołowce) pozwoli jednostkom samorządu terytorialnego wypełnić wymóg 10% udziału pojazdów elektrycznych w ich flotach. Również firmy które chcą świadczyć usługi dla gmin będą musiały posiadać co najmniej 10% pojazdów elektrycznych w swojej flocie.

Z dofinansowania programu "Mój elektryk" mogą skorzystać firmy, ale także  jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, rolnicy indywidualni oraz kościoły i inne związki wyznaniowe. a kwota dopłaty może wynieść nawet 30% kosztów zakupu pojazdu.

Pojazd można zakupić z środków własnych, z pomocą kredytu, lub za pośrednictwem firmy Leasingowej

Nabór wniosków zaczynie się 22.11.2021

Zapraszany do zakupów online przez nasz sklep internetowy, lub złożenia zamówienia za pośrednictwem  emaila

Więcej