Deski elektryczne 

Jest 1 produkt.
2 Komentarz (y)
E-rolki VELEX Hover Shoes H1
774,80 zł 974,80 zł
Obniżona cena!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Deski elektryczne

Deski elektryczne | Hoverboard
!-- [if !supportLineBreakNewLine]--
!--[endif]--

Sklep internetowy Velex posiada w swoim asortymencie sprzęt służący zarówno do przemieszczania się, jak i do rozrywki. Są to urządzenia, które mogą przynieść wiele frajdy dzieciom, ale również  dorosłym, szczególnie w mieście, do pokonywania niewielkich odległości. Des...

Deski elektryczne | Hoverboard

Sklep internetowy Velex posiada w swoim asortymencie sprzęt służący zarówno do przemieszczania się, jak i do rozrywki. Są to urządzenia, które mogą przynieść wiele frajdy dzieciom, ale również  dorosłym, szczególnie w mieście, do pokonywania niewielkich odległości. Deski elektryczne zdążyły już  zdobyć w Polsce dużą popularność, a w niektórych rodzinach zastąpiły rowery w roli prezentu komunijnego. Dzięki tym sprzętom możesz przemieszczać się równie sprawnie, jak rowerem, ale bez większego wysiłku z Twojej strony. Deski elektryczne marki Velex mają wbudowane silniki i pozwalają na jazdę z prędkością nawet 20 km/h. Akumulatory umożliwiają przejechanie na nich nawet 25 kilometrów.

Deska elektryczna VELEX one wheel TROTTER to stosunkowo nowa oferta, dostępna również online. Nie jest to sprzęt na którym łatwo nauczyć się jeździć, ale jeśli już opanujemy tę trudną sztukę, wrażenia z jazdy są naprawdę piorunujące. Pomimo tego iż posiadana tylko jedno koło, to gdy już naprawdę dobrze opanujemy sztukę poruszania się One weelem, będziemy bez trudu i szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, wzbudzając zainteresowanie wszystkich dookoła. 

VELEX Hoverboard Off-Road V1 to propozycja dla wymagających użytkowników. 8,5 calowe koła, oraz dwa mocne 700 W silniki umożliwiają poruszanie się zarówno po płaskim terenie, jak i małych nierównościach. Zatem trawnik czy mały krawężnik nie będzie dla nas przeszkodą zmuszającą do zejścia z urządzenia. Przyspieszanie i zwalnianie odbywa się na zasadzie przesunięcia środka ciężkości w przód lub tył, jeśli chcemy skręcić na przykład w lewo musimy odciążyć prawą stopę.

Kolejną ciekawą propozycją są Rolki elektryczne VELEX Hover Shoes H1. Zaczynając przygodę z tym urządzeniem wiele osób obawia się, że nogi mogą rozjechać się w przeciwne strony, co mogłoby skończyć się nieprzyjemnym urazem. Dlatego zainstalowaliśmy specjalną poprzeczkę łączącą e-rolki, co na pewno ułatwi naukę jeżdżenia i rozwieje obawy

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

Więcej