Auta elektryczne 

Jest 2 produktów.
1 Komentarz (y)
Elektryczny samochód miejski Mini M2 HIGH SPEED
97 560,98 zł
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd cargo VELEX model DSA2 z homologacją L6e
56 909,76 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Auta elektryczne

Auta elektryczne w ofercie marki Velex, to dobry sposób na szybkie, tanie i ekologiczne poruszanie się po strefie miejskiej i podmiejskiej. Tanie ponieważ średni koszt przejechania 100 kilometrów pojazdami przez nas oferowanymi ,wynosi około 5 złotych, a publiczne parkingi w strefie płatnego parkowania, są dla tych pojazdów dos...

Auta elektryczne

Auta elektryczne w ofercie marki Velex, to dobry sposób na szybkie, tanie i ekologiczne poruszanie się po strefie miejskiej i podmiejskiej. Tanie ponieważ średni koszt przejechania 100 kilometrów pojazdami przez nas oferowanymi ,wynosi około 5 złotych, a publiczne parkingi w strefie płatnego parkowania, są dla tych pojazdów dostępne bez żadnej opłaty. Szybkie dlatego, że możemy poruszać się buspasami, sprawnie omijając samochody stojące w korku. Ekologiczne, oczywiście bez emitowania spalin do atmosfery, z dodatkowym atutem w postaci  możliwości poruszania się po strefach CZYSTEGO TRANSPORTU, w większości znajdujących się w ścisłych centrach miast, a które to, są niedostępne dla samochodów spalinowych.

Najnowszym pojazdem w naszej ofercie jest Elektryczny mini SUV model MINI M2. To zgrabne autko zdołało już zdobyć tytuł Jurajski Produkt Roku 2019.  Bogato wyposażony elektryk świetnie sprawdzi się jako samochód do codziennego dojazdu do pracy, na zakupy, czy odwiedziny u znajomych. Niewielkie rozmiary ułatwią nam poruszanie się i parkowanie w mieście, a wspomagać nas przy tym będzie kamera i czujniki cofania.  Ciężko będzie nim zabłądzić, posiada bowiem wbudowaną nawigację. Pojazd możemy również udostępnić niepełnoletniej młodzieży, wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B1 (od 16 roku życia)

Nasze mini samochody umożliwiają poruszanie się po drogach nawet młodszym osobom. Posiadając prawo jazdy kategorii AM możemy wsiąść za kółko do modelu  CITY SPIRITS czy  NLIGHT - M4

Sklep internetowy Velex.pl  posiada również inne ciekawe mini samochody w ofercie. Interesującym wyborem dla przedsiębiorców, będzie mały dostawczy CITY SPIRITS model 7221C, z częścią transportową o pojemności ponad 1500 litrów. 

Auta elektryczne marki Velex obejrzysz będąc online, lecz możesz także zobaczyć je na żywo, posiadamy bowiem własny Salon Pojazdów Elektrycznych. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

Więcej