Pojazdy typu CARGO 

Jest 5 produktów.
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd cargo VELEX model CG-UCA2
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd cargo z zamkniętą kabiną osobową VELEX model S2-BHX
60 974,80 zł
1 Komentarz (y)
Pojazd trójkołowy transportowy z ho ologacją
22 763,41 zł
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd cargo z zamkniętą kabiną osobową VELEX model S2-CHP
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd cargo z zamkniętą kabiną osobową VELEX seria VDT
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pojazdy typu CARGO

Pojazdy elektryczne typu CARGO

Sklep internetowy Velex to również oferta na  pojazdy elektryczne typu CARGO. Powstanie takiego typu  pojazdów było odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów. Mogą być one bez przeszkód używane w zamkniętych lub półotwartych pomieszczeniach, jak na przykład hale magazynowe, gdzie użycie silnika spalinowego c...

Pojazdy elektryczne typu CARGO

Sklep internetowy Velex to również oferta na  pojazdy elektryczne typu CARGO. Powstanie takiego typu  pojazdów było odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów. Mogą być one bez przeszkód używane w zamkniętych lub półotwartych pomieszczeniach, jak na przykład hale magazynowe, gdzie użycie silnika spalinowego często jest albo niemożliwe, albo wiąże się z koniecznością montowania systemu wentylacji, co oczywiście niesie ze sobą dodatkowe koszty. Takie rozwiązanie oferuje pojazd użytkowy VELEX model CG-UCA2  z możliwością zastosowania najnowszych akumulatorów litowo - jonowych, oraz prędkością maksymalną wynoszącą 25 km/h.

Oferowane przez markę Velex pojazdy elektryczne typu CARGO mogą być również dostosowane do użytkowania w nieco mniej komfortowych warunkach,  niż na przykład hala produkcyjna. Dla klientów chcących obniżyć koszty utrzymania i eksploatacji swoich pojazdów używanych w otwartym terenie, proponujemy rozwiązanie z zamkniętą przestrzenią użytkową, jakim jest pojazd użytkowy VELEX model S2-BHX. Posiada on dwuosobową kabinę oraz przestrzeń ładunkową o udźwigu 1200 kg.

Kolejnym pojazdem zainteresowane mogą być spółdzielnie mieszkaniowe, właściciele hotelów, czy zakładów oczyszczania miasta oraz gminy. Zastosowaliśmy w nim połączenie otwartej przestrzeni ładunkowej przy jednocześnie zamkniętej kabinie. Daje to komfort użytkowania Pojazdu użytkowego VELEX model S2-DCH w warunkach panujących w lecie jak i zimą. Jego zasięg wynoszący 100 kilometrów spokojnie zapewni użytkowania przez cały dzień, a ładowność 500 kg umożliwi pracę z cięższymi ładunkami.

Oferta naszych pojazdów jest stale powiększana. Zachęcamy do składania zapytań online na poszczególne produkty za pośrednictwem adresu email, który znajdziemy tutaj, lub za pomocą przycisku "Zapytaj o produkt" znajdującym się w górnej części każdej pozycji dostępnej w naszym sklepie. Przy większych zamówieniach ceny dla naszych klientów będziemy ustalać indywidualnie.

Więcej