Jednokołowce 

Jest 2 produktów.
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd jednokołowy VELEX model WHEEL-e 
6 503,25 zł
1 Komentarz (y)
Elektryczny pojazd jednokołowy VELEX model WHEEL-e 
5 003,25 zł 6 503,25 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Jednokołowce

Pojazdy jednokołowe z napędem elektrycznym

Pojazdy jednokołowe z napędem elektrycznym to nowoczesny i zarazem bardzo oryginalny sposób na przemieszczanie się. Pojazdy te  wykorzystują żyroskop i akcelerometr w celu sterowania silnikiem elektrycznym. Umożliwia to sprawną jazdę na jednym kole. Pojazdy jednokołowe z napędem elektrycznym występują ...

Pojazdy jednokołowe z napędem elektrycznym

Pojazdy jednokołowe z napędem elektrycznym to nowoczesny i zarazem bardzo oryginalny sposób na przemieszczanie się. Pojazdy te  wykorzystują żyroskop i akcelerometr w celu sterowania silnikiem elektrycznym. Umożliwia to sprawną jazdę na jednym kole. Pojazdy jednokołowe z napędem elektrycznym występują w kilku odmianach. Można na nich zająć pozycję stojącą lub siedzącą. Sterowanie odbywa się poprzez pochylanie ciała kierującego. Za utrzymanie równowagi w przód i w tył odpowiada żyroskop elektroniczny, wraz z elektroniką sterującą silnikiem. Za utrzymanie równowagi na boki odpowiada kierujący pojazdem.

Nasz sklep internetowy oferuje bardzo nietypowy rodzaj pojazdu jednokołowego. VELEX model WHEEL-e posiada dużą, stosunkowo szeroką oponę, czytelny wyświetlacz i jasne oświetlenie, pozwalające podróżować także po zmroku. Silnik o mocy 4000 Wat, zapewnia dynamiczną jazdę z prędkością nawet 28 km/h. Zastosowanie akumulatora litowo-jonowego sprawia, że  maksymalny  zasięg Wheelego to 30 kilometrów, a żywotność  sięga nawet 2000 pełnych cykli ładowania. Jazda tym specyficznym jednokołowcem nie jest sprawą łatwą i wymaga kilku godzin ćwiczeń, aby nabrać wprawy wystarczającej na poruszanie się bez obawy upadku. Kiedy już opanujemy tę sztukę, przeżycia z jazdy będą niezapomniane. Pomyśleliśmy również o Twoim bezpieczeństwie instalując hamulec elektroniczny po naciśnięciu którego, pojazd natychmiast odchyla się do tyłu, umożliwiając Ci szybkie zatrzymanie.

Jednokołowce to propozycja dla osób które chcą się wyróżnić z tłumu, entuzjastycznie nastawionych do życia, nie bojących się ciekawych wyzwań. Decydując się na zakup online jednokołowca marki Velex, zaoferujesz sobie mnóstwo pozytywnych wrażeń, połączonych z atrakcyjnym sposobem przemieszczania się. Zapewniamy Cię, że będziesz przyciągać wzrok gdziekolwiek się pojawisz. 

Zapraszamy również do obejrzenia naszej oferty osobiście w Salonie Pojazdów Elektrycznych. Wszystkie podane poniżej ceny zawierają podatek VAT.

Więcej