Quady elektryczne 

Jest 3 produktów.
2 Komentarz (y)
Quad elektryczny VELEX E-ATV K140 
12 259,35 zł 16 259,35 zł
Obniżona cena!
1 Komentarz (y)
Quad Elektryczny VELEX E-ATV K100
39 016,26 zł
2 Komentarz (y)
Quad Elektryczny VELEX E-ATV K270 z silnikiem szczytowej do 40 kM
104 878,05 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Quady elektryczne

Quady elektryczne

Oferta marki Velex poszerzyła się o czterokołowe pojazdy elektryczne przeznaczone do jazdy w terenie i nie tylko.  Są to quady elektryczne, które  w przeciwieństwie do swoich spalinowych odpowiedników są zero-emisyjne, czyli nie emitują do atmosfery żadnych gazów. Jest to szczególnie ważne, gdyż quady elektryczne są pojazdami, ...

Quady elektryczne

Oferta marki Velex poszerzyła się o czterokołowe pojazdy elektryczne przeznaczone do jazdy w terenie i nie tylko.  Są to quady elektryczne, które  w przeciwieństwie do swoich spalinowych odpowiedników są zero-emisyjne, czyli nie emitują do atmosfery żadnych gazów. Jest to szczególnie ważne, gdyż quady elektryczne są pojazdami, którymi najczęściej poruszamy się po obszarach leśnych, łąkach, torfowiskach, czy drogach polnych, czyli wszędzie tam gdzie przyroda jest na "wyciągnięcie ręki" i gdzie spalanie benzyny bezpośrednio szkodzi faunie i florze tam się znajdującej.

Ponieważ  obsługa  i serwisowanie takich pojazdów również jest o wiele prostsze i tańsze w  porównaniu z ich wersjami spalinowymi, decydując się na zakup poprzez sklep internetowy, uzyskasz niezawodny sprzęt w dobrej cenie, który posłuży ci przez lata. Nie ma możliwości aby popsuła Ci się skrzynia biegów, lub sprzęgło, gdyż po prostu takich podzespołów nie ma w tym pojeździe. Nie musisz także martwić się, że zapomnisz wymienić filtry oleju czy paliwa, gdyż one  również nie występują w naszych elektrycznych czterokołowcach. Wobec braku takich części ceny naszych pojazdów nie są wygórowane, a późniejsze oszczędności są  widoczne "gołym okiem". 

Decydując się na zakup quada marki Velex otrzymujesz sprawdzony sprzęt wysokiej jakości, który przysporzy ci wielu wrażeń podczas jazdy w terenie. Dobrze wiemy że podczas takich zmagań często dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń, takich jak na przykład stromy zjazd ze skarpy, "obcierka" z drzewem, czy wystający korzeń, który może zahaczyć o podwozie. W razie wystąpienia takiej nieprzewidzianej sytuacji, możesz zgłosić online usterkę swojego sprzętu, a ponieważ polska marka Velex posiada własnych serwisantów, uzyskasz pomoc w naprawie powstałego uszkodzenia bez zbędnej zwłoki. 

Jazda quadem przeznaczona jest dla entuzjastów nieszablonowej rozrywki w każdym wieku. To praktyczne rozwiązanie dla osób które pragną poczuć przyspieszony puls, lub po prostu relaks na najwyższym poziomie. 

Więcej